Hybryda Gorilla Blue

Gorilla Blue to znana na całym świecie hybryda, jaka jest połączeniem Gorilla Glue i Dj Short’s Blueberry. Poziom THC w tym wypadku wynosi nawet 24%. Nie dziwi zatem fakt, że roślina jest uznawana za prawdziwą bestię. Czym cechuje się Gorilla Blue? Jakie daje efekty? Czego mogą spodziewać się hodowcy? O czym warto pamiętać?

Gorilla Glue

Okazuje się, że jest to roślina i naturze bestii, jaka wywołuje szereg interesujących odczuć. Podnoszą one na duchu i stopniowo blokują nas na kanapie. Na uwagę zasługują aromaty anyżu i jagód, które są niezwykle ciekawe. Wprowadzają one odbiorcę w oszołomienie. To wyjątkowa roślina, która jest połączeniem mocy Gorilla z oldschoolowym doświadczeniem Blueberry. Nie dziwi zatem fakt, że ta odmiana konopi cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynkach światowych. Pamiętajmy o tym, że hodowanie konopi w Polsce jest zabronione. 

gorilla blue

Osiągane plony

Plusem jest fakt, że hodowcy wewnętrzni mogą liczyć nawet na plony do 600 g/m2. Na zewnątrz roślina wytwarza z kolei 1000g na roślinę. Jeśli postawimy na wzrost w pomieszczeniu, Gorilla Blue kończy cykl kwitnienia w 55-60 dni i osiąga od 80 do 100 cm wzrostu. Najlepszym rozwiązaniem jest sadzenie tej konopi wiosną, kiedy skorzystamy z uprawy bezpośrednio pod słońcem. Okazuje się, że odmiana tego typu jest zalecana do tworzenia ekstraktów. ma to związek z wysoką produkcją żywicy. 

Gorilla Blue jest cenioną hybrydą, jaka jest połączeniem dwóch potężnych odmian. Wyróżnia się wysokim poziomem THC, jaki doceniają hodowcy.