Ważne cechy Amnesia Haze

Okazuje się, że Amnesia Haze jest jedną z najpopularniejszych odmian marihuany, jaka ceniona jest na świecie. To hybryda, w której dominują geny sativa, Nazwa wskazuje na nagłą utratę pamięci, jednak użytkownicy nie odczuwają takich efektów. AH to odmiana, która powstała poprzez skrzyżowanie kilku szczepów (Afghani, Hawaiian, Thai itp.). Czym odznacza się ta roślina? Jak działa na nasz organizm? Kiedy warto po nią sięgnąć?

Gęste kwiaty

Amnesia Haze jest dostępna na rynku komercyjnym w firmach z Amsterdamu. Na uwagę zasługują liczne nagrody – w 2004 roślina wygrała w Cannabis Cup, tak samo jak w roku 2012. W Amnesi Haze zawartość THC bazuje na 20-25%. Szczep stawia na gęste kwiaty, które wykazują syntezę struktur szczepów takich jak sativa i indica. Co ciekawe, topy są bardziej stożkowe, a kwiaty mają cytrusowy zapach. Można w nich wyczuć także korzenne aromaty, które są kojarzone z odmianami Haze a więcej takich produktów znajdziesz tutaj. Smak, przy wdychaniu i wydychaniu, jest pikantny oraz cytrusowy. Nie zapominajmy o tym, że zapach może bardzo długo utrzymywać się w powietrzu.

amnesia haze

Działanie AH

Warto zauważyć, że Amnesa Haze od razu wywołuje mocną świadomość otoczenia i burzę myśli. Tak szybkie działanie wpływa na uczucie euforii. Użytkownicy z pewnością odczują poprawę samopoczucia i energię do dalszych działań. Haj daje nam także relaksację i przyjemną kontemplację, przy czym jest odczuwalny głównie na głowie. To dobry wybór do ćwiczenia umysłu i ciała. AH wspomoże osoby z zaburzeniami uwagi i z zaburzeniami apetytu. Pamiętajmy, że roślina wykazuje skłonności do wykazywanie szaleńczego wyścigu myśli w głowie.